speed dating 20s wakefield mississauga gay hookup rheinfelden date tipps single ü30 in baden-baden hookups rhosllanerchrugog winnipeg black dating sites portsmouth dating app marburg an der lahn single app

Momentálně mám svou živnost pozastavenou a zabývám se agilní transformací telekomunikační firmy v Německu (Mnichov).


Věnuji se grafickým ztvárněním různých sdělení. Zpracovávám je do tiskovin či do digitální prezentace. V grafické podobě lépe vystihují a přibližují samotný obsah.

Z předchozí praxe a způsobů trávení volného času mám zkušenosti technické i umělecké. Tento široký záběr spolu s projektovým přístupem a posledními grafickými programy poskytuje možnosti dát jakémukoliv obsahu to správně vyznění.

Společně probereme obsah, co potřebujete sdělit, vybereme nejvhodnější formu a dáme Vašemu sdělení šmrnc.

Studim průmyslového designu mi dalo základ prostorové i grafické tvorby a typografie. Studium spalovacích motorů a následná praxe v automobilovém a leteckém průmyslu pak technické dovednosti a zkušenosti z vedení projektů. O volných chvílích se také věnuji literární tvorbě a hudbě.

V mé grafické tvorbě se odráží tvůrčí přístup s občasným hravým použitím geometrie v její technické i posvátné podobě.

Pracuji v posledních verzích programů Adobe. Dle potřeby zajistím i další služby: tisk všech formátů, korektury textů a ve spolupráci s advokátní kanceláří také autorsko-právní poradenství a průmyslově právní ochranu grafických návrhů (ochranné známky).

Erika Dobešová
tel.:+420 604 350 369
erika (a) erikagrafika.cz
IČO: 03875229